Stoly

Stoly

Využijte zelené zadávání a pořiďte bezúdržbový a odolný městský mobiliář s obsahem recyklovaných plastů nad 95%.

Extrémně bytelný plastový stůl Piknik z materiálu Traplast™ vhodně doplní Váš stávající obecní mobiliář. Zpříjemněte lidem odpočinek s možností pohodlného stolování ve veřejném prostoru, který tak oživíte a zvýšíte komfort v parcích, u cyklostezek, na silničních odpočívadlech, restauračních zahrádkách, sportovištích i dětských hřištích. Využijte nabídku designového setu s našimi lavičkami Bára nebo Sára.
Plastový stůl Piknik nevyžaduje žádnou údržbu, přesto si svůj atraktivní vzhled zachovává i bez údržby po mnoho let. V případě potřeby se snadno čistí. Není nutné jej, stejně jako naše plastové
lavičky, na zimu uskladňovat. Stůl Piknik i lavičky z materiálu Traplast™ vydrží hrubé zacházení ve veřejném prostoru, a to i na odlehlých místech. Jedná se o antivandal řešení. Stůl Piknik dodáváme jako stavebnici. Montážní návod najdete zde. Jestliže se z jakéhokoli důvodu nechcete nebo nemůžete pustit do montáže sami, máme pro Vás novinku – stůl Piknik i lavičky zkompletujeme u nás a můžete si je vyzvednout nebo nechat doručit přímo k Vám.
Máte dotazy? Kontaktujte nás!
Více o materiálu Traplast™ zde.
Než začnete, přečtěte si zásady práce s materiálem Traplast™ zde.

položek: 4

položek: 4