Kontejnerová stání

Kontejnerová stání

MODULÁRNÍ STAVEBNICE, JEDNODUCHÁ A RYCHLÁ REALIZACE TRVALÉHO A BEZÚDRŽBOVÉHO KONTEJNEROVÉHO STÁNÍ, KTERÁ SE SNADNO PŘIZPŮSOBÍ VAŠIM POTŘEBÁM I PROSTORU.

Potřebujete hezké, funkční a odolné kontejnerové stání? Stačí si vybrat. Naše chytré bezúdržbové řešení se snadno přizpůsobí různě velkým plochám i počtu umístěných kontejnerů. Základní stavební modul je „plotové“ pole mezi dvěma sloupky, které rozměrově odpovídá jednomu kontejneru. Ve stavebnici Vám dodáme vše potřebné pro realizaci od sloupků s ocelovou výztuhou přes plastové plotovky a jekly až po spojovací materiál. Nemusíte nic projektovat ani vymýšlet, naše řešení je do detailu propracované, na Vás bude jen zabetonování sloupků a montáž

jednotlivých prvků. V nabídce produktů níže najdete nejžádanější hotová řešení stání s kontejnery v jedné řadě nebo proti sobě, stání průchozí atd. Na jeden klik je kontejnerové stání vaše. Nebude--li žádné z hotových řešení vyhovovat vašim potřebám, využijte možnost individualizace kontejnerových stání zde. Našim kontejnerovým stáním nevadí stinná a vlhká místa, materiál Traplast™ nehnije ani nekoroduje. Ušpinilo se kontejnerové stání provozem? Stačí jej opláchnout vodou a je opět jako nové. A nezapomeňte na možnost využití zeleného zadávání zde.

položek: 2

položek: 2