Terasy

Terasy

NAŠE TERASOVÉ DESKY A DLAŽBY SE IDEÁLNĚ HODÍ NA PODLAHU TERASY, RESTAURAČNÍ ZAHRÁDKY, OKOLO BAZÉNU, NA PŘÍSTAVNÍ MOLO, BALKON NEBO POCHOZÍ STŘECHU. KVALITNÍ, TRVANLIVÉ A ESTETICKÉ ŘEŠENÍ!

Deska terasová rýhovaná
Je mnoho míst, kde naši rýhovanou terasovou desku z materiálu Traplast™ použít. Jednoduše všude tam, kde se nechcete starat o drahé exotické dřeviny – terasy, balkony a restaurační zahrádky – nebo tam, kde je enormní vlhkost – bazény a přístavní mola. Ani když bude deska umístěna stále pod vodou, její vlastnosti se nezmění. Naše terasové desky mají elegantní vzhled. Odvodňovací rýhování na obou stranách, lišící se hustotou, Vám dává možnost výběru vzhledu pochozí plochy.

Pokládku terasových rýhovaných desek podle montážního návodu zvládnete i sami. Skladebná délka rýhované desky včetně dilatace je 1500 mm. Deska samotná má délku 1495 mm.

Doporučený návod na montáž zde.
Více o materiálu Traplast™ zde.
Než začnete, přečtěte si zásady práce s materiálem Traplast™ zde.

Dlažba terasová
Je NOVINKOU v naší produktové nabídce a můžete ji použít úplně stejně jako terasové desky, ale častěji ji uvidíte na terasách, pultových střechách nebo plochách s esteticky nevyhovujícím betonem, asfaltem či starou dlažbou. Terasovou dlažbu si můžete vybrat hladkou nebo s dezénem, který umožňuje vytvořit/poskládat si v ploše vlastní výsledný ornament. A když se okouká, tak si jednoduše poskládáte jiný.

Oproti konvenční dlažbě oceníte velmi nízkou hmotnost – pouhých 5,12 kg a 8,2 kg u většího formátu dlaždice! Dlaždice se pokládají na podložky s pevnou výškou, které musí ležet na rovné a nedrolivé hydroizolační vrstvě. Krajní řady dlaždic musí být zajištěny proti pohybu. Pod dlažbou můžete vést třeba vodoinstalaci k bazénu.

Doporučený návod na montáž zde.
Více o materiálu Traplast™ zde.
Než začnete, přečtěte si zásady práce s materiálem Traplast™ zde.

položek: 7

položek: 7