Ilustrační obrázek

O nás

JSME TRANSFORM – PŘEDNÍ EVROPSKÝ VÝROBCE KVALITNÍCH VÝROBKŮ Z RECYKLOVANÝCH PLASTŮ POD NÁZVEM TRAPLAST™. NAŠE PRODUKTY NEPODLÉHAJÍ POVĚTRNOSTNÍM VLIVŮM, HODÍ SE PRO DŮM I ZAHRADU, UPLATNÍ SE V ZEMĚDĚLSTVÍ A ODOLAJÍ I PRŮMYSLOVÉ ZÁTĚŽI.

Roku 1992 jsme v Lázních Bohdaneč u Pardubic otevřeli výrobní provoz akciové společnosti Transform na efektivní recyklaci plastových odpadů z komunálních zdrojů. Ze společnosti jsme vybudovali jednoho z největších zpracovatelů plastového odpadu, který by jinak bez užitku končil na skládkách a zatěžoval zbytečně životní prostředí. Materiál Traplast™ je tedy 100% recyklát. Plasty odebíráme od většiny měst a obcí v České republice. Před samotným zpracování vše ještě jednou pečlivě protřídíme a neplastové příměsi předáváme k další recyklaci. Za čtvrtstoletí existence jsme na produkty zpracovali přes 127 000 tun plastů.

Z materiálu Traplast™ dnes vyrábíme řadu praktických výrobků, úspěšných na trzích po celé Evropě. Tisíce zákazníků jsou s nimi dlouhodobě velice spokojeni. Základem našeho produktového programu jsou plastové plotovky, terasové desky, plastové chodníky, zahradní obrubníky, palubky, různé druhy hranolů, zatravňovací dlažba, plastová prkna, přepravní palety, kabelové a odvodňovací žlaby, protihlukové stěny a desky pro zemědělství i stavebnictví. Novinkou v nabídce jsou sofistikované stavebnice laviček, kompostérů, jahodníků, pískovišť atd. Jsme certifikovaný Odborný podnik pro nakládání s odpady, členem Hospodářské komory ČR a České asociace odpadového hospodářství.