Vyvýšené záhony - pěstební kompostéry

Vyvýšené záhony - pěstební kompostéry

Vyvýšený záhon z materiálu Traplast™ patří do nové série našich chytrých stavebnicových řešení. Udělejte si záhon mimo zahrádku, třeba na dvoře, na balkóně nebo na chodníku před domem. A nemusíte se k němu ani ohýbat!

Pro každého, kdo chce třeba pěstovat zeleninu nebo bylinky, ale nemá k tomu vhodné podmínky, je ideálním řešením náš vyvýšený záhon - pěstební kompostér z materiálu Traplast™. Prostě nemůžete-li k záhonu, musí záhon za Vámi. Vyvýšené záhony - pěstební kompostéry dodáváme v různých velikostech – stačí si vybrat. Montáž je jednoduchá, jak je pro naše chytrá řešení typické. Vyvýšený záhon - pěstební kompostér Vám bude sloužit bez ohledu na roční období a neshnije ani po letech. Můžete se tak plně soustředit na zahradničení a péči věnovat tomu, co Vám bude ve vyvýšených záhonech růst.

To vše pohodlně a vzpřímeně bez bolesti zad z ohýbání! Více o materiálu Traplast™ zde.
Než začnete, přečtěte si zásady práce s materiálem Traplast™ zde.

Vážený zákazníku, i když máme jednotlivé profily pro kompletaci zboží skladem, chvilku trvá než jej pro Vás naformátujeme a připravíme k expedici. Pro více informací nám zdarma zatelefonujte na číslo 800 139 416 a my Vás budeme informovat o možném termínu vyskladnění vašeho zboží.

položek: 10

položek: 10