Důležité upozornění

Vážení zákazníci,
v souvislosti se zdravotní situací v ČR si Vás dovolujeme informovat, že:

Prodej a služby pro podnikatele jsou nepřerušeny.
E-shop funguje v plném rozsahu.

 

Kontakty

Pro více informací se můžete obrátit na naše obchodní oddělení:

  • Petra Ondrejová: 731 512 639
  • Pavel Dostál: 603 279 578
  • Michal Křepelka: 603 420 802
  • Lucie Panchártková: 604 641 892

Provoz prodejny

Maloobchodní prodej v naší provozovně je omezen. Vydáváme pouze připravené a uhrazené zboží na základě objednávek z našeho e-shopu. Pokud potřebujete zboží odebrat na naší adrese, postupujte tedy následovně: Objednávku vytvořte v našem e-shopu a jako způsob dopravy zadejte „Vlastní odběr“. Jako způsob úhrady uveďte „Platba kartou online“ nebo „Platba předem – proforma“ Následně Vám bude na Váš email zaslána proforma-faktura. Po jejím uhrazení a připravení zásilky budete kontaktováni mailem nebo telefonicky s upřesněním termínu pro odběr připraveného zboží.


Děkujeme za pochopení, Transform a.s., Lázně Bohdaneč

Jsme transform – přední evropský výrobce kvalitních výrobků z recyklovaných plastů pod názvem Traplast™. Naše produkty nepodléhají povětrnostním vlivům, hodí se pro dům i zahradu, uplatní se v zemědělství a odolají i průmyslové zátěži.

Materiál Traplast™ vzniká lisováním za vysokých teplot a tlaků z recyklovaného plastu, který by jinak skončil na skládce. Důslednou kontrolou vstupní suroviny a díky více než 25letým zkušenostem vyrábíme dnes celou řadu praktických výrobků,

které jsou masivní, plně probarvené a naprosto odolné vůči povětrnostním vlivům a vlhkosti – nehnijí, nepřemrznou a na slunci nezkřehnou. Dalším benefitem je nižší hmotnost oproti konvenčním materiálům a snadná opracovatelnost ručními nástroji.