Vážení zákazníci,

Z důvodu onemocnění našich zaměstnanců Covidem-19 preferujeme e-mailovou komunikaci.
Na telefonické hovory nejsme schopni reagovat. Děkujeme za pochopení.

Informace o aktuálním provozu. Prodej a služby jsou nepřerušeny. Maloobchodní prodej je uzavřen. Online shop funguje v plném rozsahu. Děje se tak především pro Vaši ochranu, ale i pro ochranu našich zaměstnanců.

Kontakty

Pro více informací se můžete obrátit na naše obchodní oddělení:

Jak dále postupovat:

  • Objednávku vytvořit na našem e-shopu a při vlastním odběru v objednávce zadat platební metodu: „Platba kartou online“ nebo „Platba předem – proforma“, následně Vám bude na Váš email zaslána proformafaktura. Po jejím uhrazení budete kontaktován mailem nebo telefonicky s upřesněním dalšího postupu pro odběr.
  • Zakázky objednané s doručením na Vaši adresu, doporučujeme objednávat s platební metodou „Platba předem – proforma“ nebo „Platba kartou online“.

Jsme transform – přední evropský výrobce kvalitních výrobků z recyklovaných plastů pod názvem Traplast™. Naše produkty nepodléhají povětrnostním vlivům, hodí se pro dům i zahradu, uplatní se v zemědělství a odolají i průmyslové zátěži.

Materiál Traplast™ vzniká lisováním za vysokých teplot a tlaků z recyklovaného plastu, který by jinak skončil na skládce. Důslednou kontrolou vstupní suroviny a díky více než 25letým zkušenostem vyrábíme dnes celou řadu praktických výrobků,

které jsou masivní, plně probarvené a naprosto odolné vůči povětrnostním vlivům a vlhkosti – nehnijí, nepřemrznou a na slunci nezkřehnou. Dalším benefitem je nižší hmotnost oproti konvenčním materiálům a snadná opracovatelnost ručními nástroji.